Placówki medyczne to także miejsce pracy oraz miejsce, w którym pacjenci spędzają trochę czasu czekając na przysłowiową „swoją kolejkę”. Dobrze zaplanowana przestrzeń zagwarantuje komfort zarówno dla personelu jak i dla pacjentów oraz co bardzo ważne pozwoli na utrzymanie najwyższych standardów czystości oraz higieny.

 

MEBELLAND 4space we współpracy z biurem architektonicznym KABAROWSKI MISIURA ARCHITEKCI (www.k-m-a.pl) wyposażał nowoczesną klinikę implantologii Duda Clinic mieszczącą się przy ul. Pawła Kołodzieja w Katowicach. Projekt wykonany przez KMA pozwolił na wprowadzenie do wnętrz designerskich koncepcji. Dzięki rozwiązaniom oferowanym przez MEBELLAND 4space takim jak Catifa i Aston firmy Arper czy FlipTop Twin firmy Steelcase wnętrza kliniki zyskały świeży i lekki wygląd.

Zobaczcie jak to wyglądało:

 

Meble użyte w projekcie: Aston, Catifa 46, Catifa 60, Catifa 80

Firma MEBELAND 4space to lider w zakresie tworzenia użytecznych wnętrz, ergonomicznych i funkcjonalnych przestrzeni do pracy oraz  projektowania przestrzeni użytkowych i publicznych.

Kluczem do sukcesu każdej firmy jest prawidłowa organizacja biura. Projekt i rozmieszczenie mebli zależne są od branży, w której dana firma operuje. Istniejemy po to, by umożliwić Państwu … Słuchamy jak Państwo pracujecie czy też jak macie zamiar pracować, co chcecie osiągać tak aby jak najbliżej i jak najszybciej zaproponować idealne rozwiązanie właśnie dla Państwa.

Podpowiemy najefektywniejsze i zarazem ergonomiczne rozwiązania, prowadząc kompleksową obsługę od projektu po montaż.

Najważniejsza jest rozmowa. Zapraszamy do naszego biura – tam, przy dobrej kawie lub herbacie nasi specjaliści, po wysłuchaniu jaki charakter ma Wasza praca oraz w jakim otoczeniu chcielibyście pracować, zaproponują najlepsze rozwiązania ergonomiczne i stylistyczne.

 

Wizja firmy:
Patrzymy na przestrzeń inaczej. Inspirujemy.
Łącząc wiedzę, technologię, wzornictwo, tworzymy innowacyjne , przyjazne , wydajne przestrzenie użytkowe, odpowiadające indywidualnym potrzebom .
Dziś jesteśmy ekspertem w organizacji optymalnej przestrzeni użytkowej. Jutro chcemy stać się liderem.

 

Misja firmy

Jesteśmy innowacyjną firmą, której filozofią jest dostarczanie klientom stylowych rozwiązań z zakresu wyposażenia wnętrz biurowych i komercyjnych.

 

Wartości:

  • sumienność i rzetelność
  • dyscyplina strategiczna
  • elastyczne podejście i otwartość na zmiany
  • wykształceni, znakomicie wyszkoleni ludzie
  • kreatywność i perfekcja w działalności

Kontakt:

MEBELLAND 4 space

ul. Czarnieckiego 1, 53-650 Wrocław

tel. +48 71 354 61 68

www.mebelland.pl