Centrum Stomatologiczne Adental przygotowało pakiet kart podarunkowych.

Jeśli nie wiesz jaki prezent sprawić najbliższej osobie mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! W swojej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa karty podarunkowe.Każda karta posiada określony nominał i może być wykorzystana na dowolne zabiegi w naszym gabinecie.Karta podarunkowa do elegancki upominek na każdą okazję!

Aby zamówić kartę podarunkową Adental wystarczy przejść na stronę kontaktową http://adental.pl/kontakt/
i skontaktować się z Działem Obsługi Pacjenta.

 
Centrum Stomatologiczne Adental istnieje od 1993 roku. Zapewnia kompleksową pomoc stomatologiczną, począwszy od diagnostyki, przez profilaktykę, leczenie zachowawcze, stomatologię estetyczną, ortodoncję aż po protetykę i implantologię.

Nasze placówki posiadają nowocześnie wyposażone gabinety zabiegowe, gabinety RTG oraz własną pracownię protetyczną. Wszystkie pomieszczenia są zaplanowane tak, aby pacjenci czuli się w nich bardzo komfortowo i bezpiecznie.

Każdy nasz pacjent w czasie zabiegu ma do swojej wyłącznej dyspozycji lekarza i wykwalifikowaną asystentkę stomatologiczną. Nasi specjaliści regularnie biorą udział w szkoleniach i kursach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Zapewniają konsultacje i pełną informację na temat możliwości leczenia, co umożliwia Państwu podjęcie świadomej decyzji w każdym przypadku.

W procesie leczenia stosujemy najnowsze techniki i metody współczesnej stomatologii. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie oraz materiałach najwyższej jakości. Staramy się zapewnić bezbolesne leczenie z zastosowaniem znieczulenia indywidualnie dobranego dla każdego przypadku. Wszyscy nasi pacjenci objęci są opieką zarówno przed jak i pozabiegową,

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą:

Chirurgia stomatologiczna
Diagnostyka
Endodoncja
Implantologia
Ortodoncja
Profilaktyka
Protetyka
Stomatologia zachowawcza i estetyczna